Luistelujärjestys muut sarjat

Luistelujärjestys on arvottu juniorit, mastersit, aikuiset, noviisit, SM-noviisit, minorit ja seniorit.

   
Lauantai 17.3.2018
   
         
1  
Espoon jäätaiturit
Juniorit
Valley Bay Synchrostyle
2  
Etelä-Vantaan taitoluistelijat ry EVT
Juniorit Hot Steps
3   VG-62 Juniorit
Sun City Sound
4  
Helsingin Luistelijat
Juniorit
Moonshadows
5  
KooKoo Jäätaiturit
Juniorit
Team Pink Pearl
6  
Lahden taitoluistelijat
Juniorit
Team Estreija
7  
Helsingin Luistelijat
Juniorit
Moonlights
8  
Porvoon Taitoluistelijat
Juniorit Altius
9  
Seinäjoen taitoluistelijat ry
Juniorit
RiverPearls
10  
Joensuun Kataja
Juniorit
Les Miracles
11   JyTLS Juniorit
Ice Diamonds
12  
Helsingfors Skridskoklubb
Juniorit
Team Hysterique
13  
Saimaan Muodostelmaluistelijat
Juniorit
Crystal Illusions
14   KTK Juniorit Sunrise
15  
Kuopion Luisteluseura KuLS
Juniorit
Ice Confusion
16  
Rovaniemen taitoluistelijat
Juniorit
Artic Ice Stars
         
1  
Helsingin Luistelijat
Masters
Ice Elegance
2  
Etelä-Vantaan taitoiluistelijat
Masters
Steps on Edge
3   HTK Masters
Best Before
4   VG-62 ry Masters
Sun City Shake
5  
Porin Taitoluistelu Ry, PoriTa
Masters
Team Conclusion
6   HSK Masters
Team Chaotique
7  
Tappara ry Taitoluistelu / TapTL
Masters
EliteBlades
8   ETK Masters Reunions
         
1  
Tappara TL
Aikuiset
DustyBlades
2   HTK Aikuiset JääLeidit
3  
RNK Taitoluistelu
Aikuiset
Sand Christals
4   HSK Aikuiset
Team Antique
5  
Jyväskylän taitoluisteluseura
Aikuiset
Fresh Diamonds
6  
Lahden Taitoluistelijat ry
Aikuiset
Team Sirius
7  
Kuopion luisteluseura
Aikuiset
Ice Wide Open
8  
Porvoon Taitoluistelijat ry
Aikuiset Audax
9   ETK Aikuiset Shadows
10  
Varala-Tiimi ry
Aikuiset
Team Ice Passion
11  
Kaarinan taitoluistelijat ry
Aikuiset
Vintage Edges
12  
Oulun Luistelukerho
Aikuiset
Luna Borealis
         
     Sunnuntai 18.3.2018    
         
1  
Helsingin Luistelijat
Noviisit
Silverlights
2  
Oulun luistelukerho
Noviisit
Cometes Borealis
3  
Wasa Team Skaters
Noviisit
Islet Seastars
4  
Kaarinan Taitoluistelijat
Noviisit
Sparkle Edges
5  
Espoon Taitoluisteluklubi
Noviisit
Ice Sweets
6  
Tappara Taitoluistelu
Noviisit
RockingBlades
7  
Meri-Lapin taitoluistelijat
Noviisit
Icebreakers
8  
Riihimäen Jäätaiturit
Noviisit
Chicas del Amor
9  
Kirkkonummen taitoluisteluklubi
Noviisit Briljantit
10  
Seinäjoen taitoluistelijat
Noviisit RiverFalls
11  
Espoon Jäätaiturit
Noviisit
Valley Bay Synchroshine
12  
KooKoo Jäätaiturit
Noviisit
Team White Pearl
13  
Saimaan Muodostelmaluistelijat
Noviisit
Golden Illusions
14  
Rauman taitoluistelijat
Noviisit
Primavista
15  
Uplakers Taitoluistelu
Noviisit
Shiny Lakers
16  
Etelä-Vantaan Taitoluistelu
Noviisit
Cool Steps
17  
Porin taitoluistelu
Noviisit
Team Fusion
18  
Joensuun Kataja
Noviisit
Les Visions
19  
SalPa Taitoluistelu
Noviisit
Team Somnium
20  
Myllypuron taitoluisteluklubi
Noviisit
My Dreams
   
 
   
1  
Lahden taitoluistelijat
SM-Noviisit
Team Soleil
2  
Rovaniemen taitoluistelijat
SM-Noviisit
Silver Stars
3  
Järvenpään taitoluistelijat
SM-Noviisit
Team Ice Effect
4  
Porin Taitoluistelu
SM-Noviisit
Team Motion
5  
Jyväskylän taitoluisteluseura
SM-Noviisit
Blue Diamonds
6   Turun Riennon taitoluistelu SM-Noviisit
Filiae Aboensis
         
1  
Etelä-Vantaan Taitoluistelijat ry
Minorit
Sunny Steps
2  
Lahden taitoluistelijat ry, LTL
Minorit
Team el Mar
3   HTK Minorit
MiniMInts
4  
Tikkurilan Taitoluisteluklubi
Minorit
Ice Melody
5  
Tappara taitoluistelu ry
Minorit
StarBlades
6  
Espoon Jäätaiturit
Minorit
Valley Bay Synchronettes
7  
Järvenpään taitoluistelijat
Minorit
Team Ice Mist
8   ETK Minorit Rainbows
9   HSK Minorit
Team Sympatique
10   HTK Minorit
PepperMints
11  
Kuopion Luisteluseura
Minorit
Ice Attraction
12  
Kaarinan Taitoluistelijat
Minorit
Golden Edges
13  
JyTLS, Jyväskylän Taitoluisteluseura ry
Minorit
Golden Diamonds
14  
Helsingin Luistelijat
Minorit Sunlights
15  
Nurmijärven Taitoluistelijat ry
Minorit
Frozen Boreas
16   VG-62 Minorit
Sun City Sweets
17  
Oulun Luistelukerho ry
Minorit Tähtitytöt
18   PTL Minorit Ad Astra
19  
Turun Riennon Taitoluistelu
Minorit
Minores Aboenses
         
1  
Tappara ry Taitoluistelu
Seniorit
RustyBlades
2  
Etelä-Vantaan Taitoluistelijat
Seniorit Ex-Steps
3   VG-62 Seniorit
Sun City Souls
4  
Espoon taitoluisteluklubi ry
Seniorit Situations
5  
Lahden taitoluistelijat
Seniorit
Team la Fiesta
6  
Espoon Jäätaiturit
Seniorit
Valley Bay Sychrostars
7  
Joensuun Kataja ry
Seniorit
Les Memoires
8  
Wasa Team Skaters
Seniorit
Islet Sensations
9  
Helsingfors Skridskoklubb
Seniorit
Team Panique
10  
Helsingin luistelijat
Seniorit All Stars

   
Muodostelmaluistelun kansallistensarjojen 3 kisa
«  Elokuu   »
Kategoriat