Lauantai aikataulu
Lauantai 17.23.2018    
JUNIORIT JOUKKUE SEURA JÄÄLLE
1 Valley Bay Synchrostyle Espoon jäätaiturit 8:00
2 Hot Steps Etelä-Vantaan taitoluistelijat ry EVT 8:06
3 Sun City Sound VG-62 8:12
4 Moonshadows Helsingin Luistelijat 8:18
5 Team Pink Pearl KooKoo Jäätaiturit 8:24
JÄÄDYTYS     8:30
6 Team Estreija Lahden taitoluistelijat 8:50
7 Moonlights Helsingin Luistelijat 8:56
8 Altius Porvoon Taitoluistelijat 9:02
9 RiverPearls Seinäjoen taitoluistelijat ry 9:08
10 Les Miracles Joensuun Kataja 9:14
JÄÄDYTYS     9:20
11 Ice Diamonds JyTLS 9:40
12 Team Hysterique Helsingfors Skridskoklubb 9:46
13 Crystal Illusions Saimaan Muodostelmaluistelijat 9:52
14 Sunrise KTK 9:58
15 Ice Confusion Kuopion Luisteluseura KuLS 10:04
16 Artic Ice Stars Rovaniemen taitoluistelijat 10:10
JÄÄDYTYS     10:16
       
MASTERS JOUKKUE SEURA  
1 Ice Elegance Helsingin Luistelijat 10:40
2 Steps on Edge Etelä-Vantaan taitoiluistelijat 10:46
3 Best Before HTK 10:52
4 Sun City Shake VG-62 ry 10:58
JÄÄDYTYS     11:04
5 Team Conclusion Porin Taitoluistelu Ry, PoriTa 11:24
6 Team Chaotique HSK 11:30
7 EliteBlades Tappara ry Taitoluistelu / TapTL 11:36
8 Reunions ETK 11:42
JÄÄDYTYS     11:48
       
AIKUISET JOUKKUE SEURA  
1 DustyBlades Tappara TL 12:10
2 JääLeidit HTK 12:16
3 Sand Christals RNK Taitoluistelu 12:22
4 Team Antique HSK 12:28
5 Fresh Diamonds Jyväskylän taitoluisteluseura 12:34
6 Team Sirius Lahden Taitoluistelijat ry 12:40
JÄÄDYTYS     12:46
7 Ice Wide Open Kuopion luisteluseura 13:06
8 Audax Porvoon Taitoluistelijat ry 13:12
9 Shadows ETK 13:18
10 Team Ice Passion Varala-Tiimi ry 13:24
11 Vintage Edges Kaarinan taitoluistelijat ry 13:30
12 Luna Borealis Oulun Luistelukerho 13:36
JÄÄDYTYS + PALKINTOJENJAKO JUN, MAS, AIK 13:42
       
TULOKKAAT 1 JOUKKUE SEURA  
1 Team Ice Flakes Järvenpään taitoluistelijat 14:50
2 Ice Illusions Saimaan Muodostelmaluistelijat 14:56
3 Ice Sympathy Tikkurilan Taitoluisteluklubi 15:02
4 Team Vision PoriTa 15:08
5 Amicus Aboenses TRT 15:14
6 Team Magnetique Helsingfors Skridskoklubb  15:20
JÄÄDYTYS     15:26
7 Primabella Rauman Taitoluistelijat 15:46
8 Team Minique HSK 15:52
9 Les Christalles Joensuun Kataja 15:58
10 Tiny Lakers Uplakers Taitoluistelu 16:04
11 Snowflakes Seinäjoen Taitoluistelijat 16:10
12 Team Passion PoriTa 16:16
JÄÄDYTYS     16:22
       
TULOKKAAT 2 JOUKKUE SEURA  
13 Minitähdet Oulun Luistelukerho 16:42
14 Islet Sweethearts Wasa Team Skaters 16:48
15 Mini Sparkles HTK 16:54
16 Mini Chicas Riihimäen Jäätaiturit ry 17:00
17 Little Dreams Myllypuron Taitoluisteluklubi 17:06
18 RiverDolls Seinäjoen Taitoluistelijat 17:12
JÄÄDYTYS     17:18
19 SweetBlades Tappara ry Taitoluistelu 17:38
20 Sunflowers Helsingin Luistelijat 17:44
21 Sun City Sequins VG-62 17:50
22 Mini Edges Kaari 17:56
23 Sweet Illusions Saimaan Muodostelmaluistelijat 18:02
24 Ice Fascination KuLs 18:08
JÄÄDYTYS     18:14
       
TULOKKAAT 3 JOUKKUE SEURA  
25 Ad Aurum Porvoon Taitoluistelijat 18:34
26 Sparkling Stars Rovaniemen Taitoluistelijat 18:40
27 IceBlades Tappara ry Taitoluistelu 18:46
28 Team Kidettes Keski-Uudenmaan Muodostelmaluistelijat 18:52
29 Safiirit Kirkkonummen Taitoluisteluklubi 18:58
30 Valley Bay Synchrokids Espoon Jäätaiturit ry 19:04
JÄÄDYTYS     19:10
31 Sweet Diamonds Jyväskylän Taitoluisteluseura 19:30
32 Team Silver Pearl KooKooJT 19:36
33 Little Steps EVT 19:42
34 Little Egges Kaari 19:48
35 Ice Roses Espoon taitoluisteluklubi ry 19:54
36 Team el Rio Lahden Taitoluistelijat 20:00
37 Sunbeams ETK 20:06
PALKINTOJENJAKO   20:30

   
Muodostelmaluistelun kansallistensarjojen 3 kisa
«  Elokuu   »
Kategoriat