Sunnuntai aikataulu
Sunnuntai 18.3.2018    
NOVIISIT JOUKKUE SEURA JÄÄLLE
1 Silverlights Helsingin Luistelijat 8:30
2 Cometes Borealis Oulun luistelukerho 8:36
3 Islet Seastars Wasa Team Skaters 8:42
4 Sparkle Edges Kaarinan Taitoluistelijat 8:48
5 Ice Sweets Espoon Taitoluisteluklubi 8:54
6 RockingBlades Tappara Taitoluistelu 9:00
JÄÄDYTYS     9:06
7 Icebreakers Meri-Lapin taitoluistelijat 9:26
8 Chicas del Amor Riihimäen Jäätaiturit 9:32
9 Briljantit Kirkkonummen taitoluisteluklubi 9:38
10 RiverFalls Seinäjoen taitoluistelijat 9:44
11 Valley Bay Synchroshine Espoon Jäätaiturit 9:50
12 Team White Pearl KooKoo Jäätaiturit 9:56
13 Golden Illusions Saimaan Muodostelmaluistelijat 10:02
JÄÄDYTYS     10:08
14 Primavista Rauman taitoluistelijat 10:28
15 Shiny Lakers Uplakers Taitoluistelu 10:34
16 Cool Steps Etelä-Vantaan Taitoluistelu 10:40
17 Team Fusion Porin taitoluistelu 10:46
18 Les Visions Joensuun Kataja 10:52
19 Team Somnium SalPa Taitoluistelu 10:58
20 My Dreams Myllypuron taitoluisteluklubi 11:04
JÄÄDYTYS     11:10
       
SM-NOVIISIT JOUKKUE SEURA  
1 Team Soleil Lahden taitoluistelijat 11:30
2 Silver Stars Rovaniemen taitoluistelijat 11:37
3 Team Ice Effect Järvenpään taitoluistelijat 11:44
4 Team Motion Porin Taitoluistelu 11:51
5 Blue Diamonds Jyväskylän taitoluisteluseura 11:58
6 Filiae Aboensis Turun Riennon taitoluistelu 12:05
JÄÄDYTYS     12:12
       
MINORIT JOUKKUE SEURA  
1 Sunny Steps Etelä-Vantaan Taitoluistelijat ry 12:37
2 Team el Mar Lahden taitoluistelijat ry, LTL 12:43
3 MiniMInts HTK 12:49
4 Ice Melody Tikkurilan Taitoluisteluklubi 12:55
5 StarBlades Tappara taitoluistelu ry 13:01
6 Valley Bay Synchronettes Espoon Jäätaiturit 13:07
JÄÄDYTYS     13:13
7 Team Ice Mist Järvenpään taitoluistelijat 13:33
8 Rainbows ETK 13:39
9 Team Sympatique HSK 13:45
10 PepperMints HTK 13:51
11 Ice Attraction Kuopion Luisteluseura 13:57
12 Golden Edges Kaarinan Taitoluistelijat 14:03
JÄÄDYTYS     14:09
13 Golden Diamonds JyTLS, Jyväskylän Taitoluisteluseura ry 14:29
14 Sunlights Helsingin Luistelijat 14:35
15 Frozen Boreas Nurmijärven Taitoluistelijat ry 14:41
16 Sun City Sweets VG-62 14:47
17 Tähtitytöt Oulun Luistelukerho ry 14:53
18 Ad Astra PTL 14:59
19 Minores Aboenses Turun Riennon Taitoluistelu 15:05
JÄÄDYTYS     15:11
       
SENIORIT JOUKKUE SEURA  
1 RustyBlades Tappara ry Taitoluistelu 15:31
2 Ex-Steps Etelä-Vantaan Taitoluistelijat 15:37
3 Sun City Souls VG-62 15:43
4 Situations Espoon taitoluisteluklubi ry 15:49
5 Team la Fiesta Lahden taitoluistelijat 15:55
JÄÄDYTYS     16:01
6 Valley Bay Sychrostars Espoon Jäätaiturit 16:21
7 Les Memoires Joensuun Kataja ry 16:27
8 Islet Sensations Wasa Team Skaters 16:33
9 Team Panique Helsingfors Skridskoklubb 16:39
10 All Stars Helsingin luistelijat 16:45
PALKINTOJENJAKO   17:00

   
Muodostelmaluistelun kansallistensarjojen 3 kisa
«  Elokuu   »
Kategoriat